Saturday, 13 August 2022, 04:50 AM

Site: Kurz - Prosazování úmluvy CITES
Course: Kurz - Prosazování úmluvy CITES (CITES)
Glossary: Slovník chráněných druhů CITES

T

:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, (#4), tilandsie.
:
P.II. B, kolibřík Dupontův
:
P.I. A, tinama pruhovaná, tinama samotářská. REGISTRUJE SE.
:
P.II. B, (#4)
:
P.I. A, krokodýl úzkohlavý. Syn.: Crocodilus schlegelii. REGISTRUJE SE
:
P.II. B, kolibřík
:
P.II. B, sup ušatý. Pozastavený dovoz všech ex. z volné přírody z Kamerunu a Súdánu. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu. Syn.: Aegypius tracheliotus.
:
P.I. A, smuha MacDonaldova. Syn.: Cynoscion macdonaldi.
:
P.II. B, tepuj batavika, papoušek trinidadský, papoušek batavika. Syn.: Touit batavica
:
P.II. B, papoušek kostarický
:
P.II. B, tepuj skvrnitý, papoušek čelenkový. Syn.: Touit dilectissima
:
P.II. B, tepuj černočelý, papoušek černočelý
:
P.II. B, tepuj černohřbetý, papoušek černohřbetý. Pozastavený dovoz všech ex. z volné přírody z Brazílie. Syn.: Touit melanonota
:
P.II. B, tepuj rudoocasý, papoušek rudoocasý. Syn.: Touit purpurata
:
P.II. B, tepuj, papoušek
:
P.II. B, tepuj hnědokřídlý, papoušek hnědokřídlý. Syns.: Touit emmae, Touit stictoptera
:
P.II. B, tepuj zlatoocasý, papoušek zlatoocasý, papoušek žlutoocasý. Pozastavený dovoz všech ex. z volné přírody z Brazílie. Syn.: Touit surda
:
P.II. B, (#4)
:
P.II. B, (#4)
:
P.I. A, velevrub. Syns.: Toxolasma cylindrellus, Carunculina cylindrellus.
:
B, želva nádherná. Syn.: Chrysemys scripta elegans. Pozastavený dovoz všech živých ex. ze všech států. Nevyžaduje se písemný záznam o obchodu a o chovu.
:
P.II. B, hroznýšek
:
P.II. B, hroznýšek
:
P.II. B, houbovník lištovitý. Pozastavený dovoz ex. z volné přírody z Indonésie, kromě ex. pěstovaných v moři (marikultura) přichycených k umělému substrátu, a pozastavený dovoz všech exemplářů z volné přírody z Fidži. Mon.t. (obsahující jen jeden druh) (!).
:
P.II. B, houbovník, „tvrdý korál“. Fosílie, písek (do 2 mm) a fragmenty 2-30 mm nejsou subjektem CITES. (Je to monotypická čeleď s monotypickým rodem tedy obsahujícím jen jeden druh T. geoffroyi viz níže.
:
P.II. B, hulman stříbrný. Syns.: Presbytis cristata, Trachypithecus villosus. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman Delacourův. Syn.: Trachypithecus francoisi delacouri. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman uzdičkový. Syn.: Presbytis francoisi. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.I. A, hulman zlatý. Syns.: Presbytis geei, Semnopithecus geei. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman hantinhský. Syn.: Trachypithecus francoisi hatinhensis. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman nilgirský, lenoop nilgirský. Syn.: Presbytis johnii, Semnopithecus johnii. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman laoský. Syn.: Trachypithecus francoisi laotum. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. B, hulman tmavý. Syn.: Presbytis obscura. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. B, hulman indočínský, Syn.: Presbytis phayrei. Pozastavený dovoz všech ex. z volné přírody z Kambodži, Číny a Indie. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.I. A, hulman chocholatý. Syn.: Presbytis pileata, Semnopithecus pileatus. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. A, hulman zlatohlavý. Syn.: Trachypithecus francoisi poliocephalus. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.I. A, hulman Shortridgeův. Syn.: Trachypithecus pileatus shortridgei. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.I.II. AB, hulman. REGISTRUJÍ SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. B, hulman rudolící. Syns: Presbytis senex, Presbytis albinus. Pozastavený dovoz všech ex. z volné přírody ze Srí Lanky. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.I. A, satyr Blythův. REGISTRUJE SE.
:
P.I. A, satyr Cabotův. NEREGISTRUJE SE.
:
P.I. A, satyr černohlavý. REGISTRUJE SE.
:
P.III. Nepál, B, bažant satyr, satyr obecný
:
P.II. B, (#4)
:
P.I. A, medvěd brýlatý, medvěd brýlový. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.