Saturday, 13 August 2022, 04:26 AM

Site: Kurz - Prosazování úmluvy CITES
Course: Kurz - Prosazování úmluvy CITES (CITES)
Glossary: Slovník chráněných druhů CITES

S

:
D, červenka horská. Syn.: Pogonicichla swynnertoni.
:
P.I. A, gibon siamang, siamang, gibon srostloprstý. Syn.: Hylobates syndactylus. REGISTRUJE SE. Vyžaduje se na živé i neživé ex. písemný záznam o obchodu, příp. o chovu.
:
P.II. B, (#4)
:
P.II. B, „tvrdé koráli“, rifovník. Fosílie, písek (do 2 mm) a fragmenty 2-30 mm nejsou subjektem CITES.
:
P.II. B, rifovník. Fosílie, písek (do 2 mm) a fragmenty 2-30 mm nejsou subjektem CITES.
:
P.II. B, (#4)
:
P.II. B, „tvrdé koráli“. Fosílie, písek (do 2 mm) a fragmenty 2-30 mm nejsou subjektem CITES.
:
P.II. B, (#4)
:
P.II. A, drop indický. Syn.: Eupodotis indica. Mon.t. REGISTRUJE SE.
:
P.I. A, bažant Elliotův. NEREGISTRUJE SE, je-li narozený a odchovaný v zajetí. U odchovaných exemplářů a jejich kříženců není zakázán nákup a prodej, není nutná výjimka k obchod. činnostem ani žádné jiné potvrzení. Syn.: Calophasis ellioti. Nevyžaduje se povinnost vést písemné záznamy o obchodu a o chovu.
:
P.I. A, bažant Humeové. NEREGISTRUJE SE, je-li narozený a odchovaný v zajetí. U odchovaných exemplářů a jejich kříženců není zakázán nákup a prodej, není nutná výjimka k obchod. činnostem ani žádné jiné potvrzení. Syn.: Calophasis humiae. Nevyžaduje se povinnost vést písemné záznamy o obchodu a o chovu.
:
P.I. A, bažant mikado. NEREGISTRUJE SE, je-li narozený a odchovaný v zajetí. U odchovaných exemplářů a jejich kříženců není zakázán nákup a prodej, není nutná výjimka k obchod. činnostem ani žádné jiné potvrzení. Syn.: Calophasis mikado. Nevyžaduje se povinnost vést písemné záznamy o obchodu a o chovu.
:
D, bažant královský. §2 je zahrnuto jakékoli peří nebo jakákoli kůže nebo jiná část, na které je peří, včetně živých exemplářů a celých nebo téměř celých mrtvých exemplářů.
:
P.II. B, (#4)
:
P.II. B, pakorál. Fosílie, písek (do 2 mm) a fragmenty 2-30 mm nejsou subjektem CITES.